Team Jumbo-Visma en Swapfiets gaan driejarig partnership aan

"Samen willen we fietsen in de kijker zetten"

Swapfiets joins forces with Team Jumbo-Visma (from left: Robert Gesink & Steven
Kruijswijk) / Foto: Jerome Wassenaar (R4A3330 2)
 • jpg
Swapfiets Paris September 2020 (US_3232) | Photo: Swapfiets
 • jpg

Antwerpen/Amsterdam, 18 januari 2021 – Micromobiliteitsaanbieder Swapfiets, bekend van de fietsen met de blauwe voorband in abonnementsvorm voor een vast bedrag per maand (service en reparaties inbegrepen), gaat een sportief partnership aan. Ze werken de komende drie jaar samen met Team Jumbo-Visma, het professionele wielerteam dat mede dankzij de Belgische kopman Wout van Aert hoge toppen scheert. Samen zullen ze fietsen promoten, bij alle leeftijdsgroepen en op elk niveau. 

In heel wat Europese steden zijn de ‘service cars’ van Swapfiets, met fietsen op het dak, vandaag een vertrouwd gezicht. Het idee voor deze ‘service cars’ komt van de volgwagens uit het wegwielrennen: onmiddellijke service is immers cruciaal voor wielrenners.

Team Jumbo-Visma en Swapfiets gaan elk in hun domein voor topkwaliteit en straffe prestaties. Samen willen ze fietsen promoten in heel Europa, en verder.

Swapfiets zal onder andere de Team Jumbo-Visma Academy ondersteunen. Die organisatie voor grassroots sportactiviteiten wordt uitgerust met professionele Swapfiets-koersfietsen, om jonge talenten een duwtje in de rug te geven bij de start van hun carrière. Daarnaast zal elke atleet van Team Jumbo-Visma en elk lid van de staff een beroep kunnen doen op een Swapfiets. 

“Team Jumbo-Visma en Swapfiets vinden elkaar op basis van hun gedeelde liefde voor fietsen en hun overtuiging dat de fiets het beste transportmiddel is in de stad. De fiets is het meest gezonde, duurzame, milieuvriendelijke transportmiddel”, zegt Richard Burger, één van de drie co-founders van Swapfiets.

Richard Plugge, Directeur van Team Jumbo-Visma: “Swapfiets is een innovatieve leider  op vlak van fietsen in de stad. Ons team is innovatief qua aanpak. Er is dus een duidelijke match. Dat zal je ook zien in het peloton. We geloven allebei dat hoe meer mensen de fiets nemen, hoe beter dat is voor eenieders gezondheid en voor de leefbaarheid in steden. Samen willen we mensen helpen om meer te fietsen, zowel sportief als voor dagelijks gebruik. We hopen dat de volgende grote naam in ons team zijn carrière ooit zal hebben mogen starten op een Swapfiets-racefiets.” 

#  END #

Swapfiets joins forces with Team Jumbo-Visma (from left: Rick Pluimers & Lars Boven) / Foto: Jerome Wassenaar (R4A3493)
 • jpg
Swapfiets joins forces with Team Jumbo-Visma (from left: Rick Pluimers & Lars Boven) / Foto: Jerome Wassenaar (R4A3482)
 • jpg
Swapfiets joins forces with Team Jumbo-Visma (from left: Rick Pluimers & Lars Boven) / Foto: Jerome Wassenaar (R4A3433)
 • jpg
Swapfiets joins forces with Team Jumbo-Visma (from left: Rick Pluimers & Lars Boven) / Foto: Jerome Wassenaar (R4A3417)
 • jpg
Swapfiets joins forces with Team Jumbo-Visma (from left: Lars Boven, Steven
Kruijswijk, Robert Gesink & Rick Pluimers) / Foto: Jerome Wassenaar (R4A3199)
 • jpg
Swapfiets joins forces with Team Jumbo-Visma (from left: Steven
Kruijswijk & Robert Gesink) / Foto: Jerome Wassenaar (R4A3270)
 • jpg
Swapfiets joins forces with Team Jumbo-Visma (from left: Steven
Kruijswijk & Robert Gesink) / Foto: Jerome Wassenaar (R4A3172)
 • jpg
Swapfiets joins forces with Team Jumbo-Visma / Foto: Jerome Wassenaar (R4A3365)
 • jpg

OVER SWAPFIETS

Swapfiets is het eerste fietsabonnement ter wereld.

Opgericht in Nederland in 2014, werd de scale-up al snel één van de leiders in micromobiliteit in Europa, met intussen meer dan 220.000 gebruikers in België, Nederland, Denemarken, Duitsland, Italië en Frankrijk. 

Het concept is eenvoudig: voor een vast bedrag per maand krijg je een altijd werkende fiets of een andere e-mobility oplossing, helemaal voor jezelf. Je kan altijd op Swapfiets rekenen. Gaat er iets kapot? Je belt, mailt, gaat langs in de winkel of plant een afspraak in via de Swapfiets-app. Swapfiets belooft je fiets of andere tweewieler kosteloos te repareren of swappen tegen een werkend exemplaar, binnen de 48 uur. 

Swapfiets startte in 2018 in België en heeft vandaag meer dan 13.000 abonnees in ons land, verspreid over Antwerpen, Gent, Mechelen, Leuven en Brussel. 

Meer informatie en mediamateriaal vindt u op swapfietsbe.prezly.com. Extra info en visuals over Swapfiets in andere Europese landen, vindt u op u op news.swapfiets.com

Contact

Clara Vanmuysen

Talking Birds PR

clara@talkingbirds.be

0032 498 23 15 99

Over Swapfiets

Over Swapfiets
Swapfiets is 's werelds eerste ‘bike as a service’ bedrijf met een circulair businessmodel. Opgericht in 2014 in Nederland, groeide de scale-up snel uit tot een van de meest toonaangevende leveranciers van micromobiliteit in Europa, met inmiddels meer dan 270.000 leden in Nederland, Duitsland, België, Denemarken, Frankrijk, Spanje en het Verenigd Koninkrijk. Swapfiets streeft naar meer leefbare Europese steden, een 100% circulaire productlijn en wil in 2025 klimaatneutraal zijn. In oktober 2022 trad Swapfiets officieel toe tot de B Corp gemeenschap om hun missie te verstevigen.

Het concept van Swapfiets is vrij eenvoudig: voor een vast bedrag per maand hebben Swapfiets-leden altijd een werkende fiets. En zijn er onverhoopt problemen, dan wordt de fiets binnen 10 minuten in de winkel gerepareerd of direct vervangen zonder extra kosten.

Swapfiets startte in 2018 in België en heeft vandaag de dag bijna 15.000 members in ons land, verspreid over Antwerpen, Gent, Mechelen, Leuven en Brussel.


Meer informatie en mediamateriaal vindt u op swapfietsbe.prezly.com. Extra info en visuals over Swapfiets in andere Europese landen, vindt u op u op news.swapfiets.com

Gerelateerde thema's

Ontvang het laatste Swapfiets nieuws via RSS.

Of abonneer handmatig met de Atom URL